Team-leader(sef schimb)

SC Osma Plast Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planifică şi organizează , activitatea zilnică a personalului aflat în subordinea sa pentru ca fiecare proces să fie executat la termen şi conform planificării
-Asigurarea unei comunicari efective in cadrul echipei sau/si cu alte echipe si departamente
-Aplica politicile de functionare a companiei si urmareste respectarea procedurilor de catre angajatii din departament
-Raspunde de efectuarea corespunzatoare de catre membrii echipei a operatiunilor aferente departamentului,efectuand controlul intern corespunzator
-Aplicarea eficienta a procesului de management al performantei in scopul atingerii indicatorilor de performanta la nivel de echipa, departament si fabrica;
-Identificarea nevoilor de dezvoltare si training pentru membrii echipei si urmarirea implementarii planurilor de dezvoltare individuala;
-Asigura aprovizionarea locului de muncă cu materiale şi semifabricate

CERINTE

-Studii superioare tehnice
-Experienta intr-o pozitie similara de min. 1 an
-Capacitate de organizare, planificare si conducere a activitatii si a colectivului din echipa.
Capacitatea de îndeplinire a sarcinilor planificate în cadrul echipei în termenele stabilite
-Abilitati de comunicare, informare, prezentare si lucru in echipa;
- Viziune de ansamblu, orientare spre rezultate si eficientizare procese
-Cunostinte nivel mediu de limba engleza;
-Cunostinte Microsoft Office
Disponibilitate de a lucra in ture, in baza unui orar de lucru stabilit

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa
-abonament mijloace de transport

DESCRIEREA FIRMEI

Productie piese din mase plastice