Sef de schimb unitate de productie Turda

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza echipele de productie pentru respectarea programelor de fabricatie in functie de prioritati
- supervizeaza echipele de productie pentru respectarea instructiunilor de lucru
- gestioneaza resursele umane si materiale pentru indeplinirea standardelor legate de cantitate si calitate in procesul de productie

CERINTE

- experienta anterioara de lucru dovedita in coordonarea unor echipe de productie (mediul industrial similar constituie un avantaj), minim 2 ani
- cunostinte bune de limba engleza (obligatoriu) si/sau spaniola
- preferabil studii tehnice (medii sau superioare) in domeniul mecanicii; capacitate dovedita de intelegere si aplicare practica a conceptelor tehnice
- bune abilitati de organizare si coordonare de resurse
- cunostinte de operare PC
- domiciliul stabil in zona Turda/ Campia Turzii

BENEFICII OFERITE

- se discuta in oferta finala de angajare

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotiv