MMM Autoparts angajeaza inginer calitate

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

MMM Autoparts, companie multinationala ce activeaza in domeniul automotive (producţia de tubulaturi pentru motoare), recrutează ingineri cu experinta pentru departamentul calitate în vederea angajării în companie.

Descrierea postului:

- Coordoneaza si supervizeaza procesele de control ale calitatii, in asa fel incat sa se asigure conformitatea activitatii de productie
- Gestioneaza si analizeaza neconformitatile
- Realizeaza rapoartele de analiza cu privire la diferitii indicatori de calitate
- Rezolva eventualele probleme de calitate 8D
- Sustine departamentul de productie pentru intretinerea sistemului calitatatii
- Mentine relatia cu clientii

CERINTE

Profilul candidatului căutat:

- Absolvent(a) universitate tehnica
- Experienta in mediul industrial, pe un post similar in departamentul calitate
- Bune cunostinte de limba engleza
- Bune cunostinte operare PC
- Bune cunostinte cu privire la sistemele de calitate ISO
- Cursuri sau atestate in domeniul calitatii reprezinta avantaj
- Bune abilitati de comunicare si de negociere

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotiv