Manipulant Marfa Transport (f/m) - Centrul Logistic Turda

Kaufland Romania SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

În cadrul departamentului logistică efectuezi poziționarea optimă a paleților respectând ordinea planificării rutelor, te asiguri ca procesul de încărcare să se desfășoare fără dificultăți, direcționând șoferul spre rampa de încărcare.
Efectuezi controlul cantitativ și calitativ al ambalajelor, al produselor, modul de aranjare a articolelor pe palet și așezării paleților în depozit. De asemenea vei participa la activităţi de curăţenie și inventar.

CERINTE

• Minim 8 clase
• Flexibilitate în privința lucrului în schimburi, rezistenţă la stres
• Capacitate de a face faţă unui ritm alert și unui volum mare de lucru
• Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv și transport gratuit
• Bonus de Performanță proporțional cu munca prestată
• 22 de zile de concediu care cresc în funcție de vechimea în companie
• Tichete de masă începând cu prima zi în echipă
• Asigurare voluntară de sănătate cu servicii medicale de înaltă calitate
• Măsuri eficiente de dezvoltare în carieră și posibilitatea promovării interne

Suntem o companie internațională de succes, dinamică şi pregătită să îți susţină performanța. Echipa noastră, motivată şi dedicată, este permanent alături de tine.
De la A la Z distribuţia mărfii în magazine - acesta este departamentul Logistică la Kaufland. Ești orientat către servicii?
Îți place să lucrezi cu procese păstrând privirea de ansamblu? Atunci acesta este locul potrivit pentru tine!