INGINER DE PROCES/ INGINER MECANIC MMM TURDA

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contribuie la setarea parametrilor de proces in vederea obtinerii produselor finite si elaborarea procedurilor de lucru din proces
- optimizarea parametrilor de proces (timpi de productie, timpi de proces, timpi de stationare) in vederea reducerii costurilor productiei
- imbunatatirea continua a procesului de productie

CERINTE

- studii tehnice superioare de specialitate (preferabil mecanica, constructii de masini)
- cunostinte bune de limba engleza ; constituie un avantaj cunoasterea altei limbi de circulatie internationala
- cunostinte bune de operare PC
- sunt valorizate abilitatile tehnice ale profilului si capacitatea de rezolvare de probleme
- experienta de lucru anterioara in domeniul tehnic constituie un avantaj
- domiciliul stabil in zona Turda/ Campia Turzii

BENEFICII OFERITE

- se discuta in urma interviului final

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotiv