FUNCTIONAR ADMINISTRATIV ACHIZITII (perioada determinata pana la 2 ani)

MMM AUTOPARTS TURDA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si actualizarea bazei de date a furnizorilor, respectiv a conditiilor comerciale practicate de acestia
- Urmarirea comenzilor si a termenelor de livrare
- Gestionarea arhivei de cumparari din sistemul ERP al companiei
- Efectuarea controlului economic al cheltuielilor de import

CERINTE

- Absolvent(ă) studii economice
- Cunoscător(oare) a limbii engleze la un nivel avansat
- Cunoscător(oare) a limbii spaniole sau a altei limbi de circulaţie internaţională (avantaj)
- Experienţă de lucru într-un post cu specific în relaţii clienti (achiziţii, vânzări)
- Experienţă de lucru cu sarcini administrative şi/ sau în activităţi de import
- Persoană proactivă, cu bune abilităţi de comunicare şi negociere
- Domiciliul obligatoriu în zona Turda/ Câmpia Turzii

BENEFICII OFERITE

Se discuta in interviul final

Companie multinationala specializata in prelucrarea de tuburi metalice pentru industria automotive