Angajam economist/contabil

Cikautxo RO Rubber&Plastic

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza inchiderilor de luna
- Elaboreaza diverse rapoarte si studii comparative legate de indicatorii de control
- Realizeaza analiza rentabilității investițiilor și a proiectelor
- Inregistrare facturi in functie centrele de cost corespunzatoare
- Realizare rapoarte fiscale (declaratii)
- Arhivare documente
- Responsabil registru de casa
- Alte atributii administrative ale departamentului

CERINTE

Persoana dinamica si activa care doreste sa faca parte dintr-o echipa multinationala.Absolvent studii superioare , cunoscator limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza+tichete de masa

Cikautxo RO Rubber &Plastic este o companie multinationala ce face parte din grupul Mondragon si activeaza in Romania in domeniulautomotive, mai exact producator tubulatura auto din cauciuc.Oferim angajatilor nostri posibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinámica, creativa si dedicata.Oferim un mediu de lucru propice dezvolatrii profesionale a fiecarui angajat si investim in formarea angajatilor nostri.