Inginer sudor

Vard Tulcea SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Monitorizeaza programul zilnic de productie in colaborare si seful de sectie.
• Asigura documentatiile dupa care se executa lucrarile
• Solutioneaza problemele tehnice aparute in procesul de productie
• Propune corectarea planificarii lucrarilor, in sensul recuperarii intarzierilor sau eficientizarii activitatilor.
• Intocmeste rapoarte catre planificatorul sectiei pentru activitatile care le coordoneaza.
• Raporteaza progresului lucrarilor si alocarea fortei de munca necesara in acord cu programul proiectului.

CERINTE

• Studii superioare in domeniul sudurii
• Cunostinte operare Sistem Windows, Microsoft Office
• Cunoasterea limbii engleze, nivel incepator (scris, citit, vorbit)
• Abilitati de comunicare orala si in scris, planificare si organizare, spirit de observare, spirit de echipa, capacitate de sinteza si analiza, autodidact.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa, prime de Paste, Craciun

VARD este un grup de șantiere navale ce activează în Norvegia, Brazilia, Vietnam și România dedicate designului și construcției de nave off-shore, pasagere si nave specializate.

Fidel politicii sale de promovare a celor mai performante concepte, tehnologii și construcții navale, șantierul naval Vard Tulcea asigură locuri de muncă pentru peste 4000 de angajați proprii si ai firmelor subcontractoare.

www.vard.com