Inginer constructii

SUPERSTONE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea lucrarilor pe santier;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
- Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste cartea constructiei;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate.

CERINTE

Seriozitate, responsansabilitate, sociabil, disponibilitate de deplasare la punctele de lucru din tara.

BENEFICII OFERITE

Telefon, laptop, masina de serviciu - in functie de rezultate