CONSULTANT FINANCIAR

SC SIMBLUE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa de vanzari directe are obiectivul de a promova activ produsele financiare dedicate clientilor din segmentul persoane fizice. Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, intr-o relatie de parteneriat cu banca de renume, te invitam sa-ti depui candidatura pentru postul de Consultant Financiar.

Vanzarea creditului de nevoi personale
Vanzarea cardului de credit
Prospectarea si identificarea potentialilor clienti RZB (persoane fizice)
Promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti persoane fizice
Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti persoane fizice
Raportarea rezultatelor activitatii catre coordonatorul de vanzari

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor
Atitudine proactiva
Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
Bune abilitati de comunicare si interactiune
Spirit antreprenorial,atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile parteneriatului cu RZB (banca de renume)
Pachet de compensare motivant
Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala