Agent vânzări

DAUJJER ORIGINAL ICON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firmă de publicitate, în cadrul proiectului fabrica de branduri.com, angajează agenți de vânzări în domeniul publicității, din orice localitate.
Agentul prezintă, personalizează și dezvoltă ofertele publicitare pentru clienții vizați. Își întocmește strategii de vânzări (on-line, telefonic sau direct) pentru clienții din domeniul public, cu respectarea principiilor politicii comerciale a companiei noastre.
Dezvoltă o relație comercială profitabilă, pe termen lung, cu clienții obținuți, pentru îndeplinirea obiectivelor companiei pe termen mediu și lung și asigură satisfacția clienților.
Înțelege și analizează permanent trend-urile piețelor pe care compania își desfășoară activitatea.
Propune și implementează activități promoționale specifice în concordanță cu tendințele pieței.
Negociază contractele, discount-urile și termenele de plată conform politicii firmei.

CERINTE

Experiență: minimă
Tip: Part time sau Full time
Oraș: Oriunde
Cum ar trebui să fiți pentru angajare:
Nu este necesară experiența anterioară ca agent de vânzări însă, ne dorim :
– Să aveți atitudine pozitivă și să fiți mereu cu zâmbetul pe buze. Ne dorim o persoană care vede jumătatea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți
-Să fiți dispus/ă să învățați lucruri noi
-Să fiți organizat/ă, harnic/ă și să aveți cunoștințe minime pentru navigarea pe internet
-Să fiți serios/oasă și să aveți abilități de comunicare și putere de convingere
-Să fiți descurcăreț/ață și perseverent/ă și să aveți abilități de prezentare a ofertelor
-Să fiți că mândru/ă veți lucra într-unul dintre cele mai bine plătite domenii actuale

BENEFICII OFERITE

– posibilitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă profesionistă și dinamică, într-unul din cele mai influente domenii de pe piața muncii;
– câștiguri neplafonabile;
– bonusuri/comisioane în funcție de performanțe;
– telefon mobil și/sau internet;
– decontare transport;
– traininguri periodice.

DESCRIEREA FIRMEI

SC DAUJJER ORIGINAL ICON SRL Firmă de publicitate