Operator ghiseu banca la punct de lucru Titu

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza incasari si plati cu numerar, intocmeste zilnic situatiile privind aceste operatiuni.
Ofera informatii clientilor privind produsele bancii cooperatiste.
Efectueaza operatiunile legate de deschiderea/blocarea/inchiderea conturilor clientilor de la punctul de lucru si introduce datele in aplicatia informatica.
Intocmeste diverse situatii operative.

CERINTE

- studii medii, de preferinta economice;
- cunostinte operare PC;
- domiciliul stabil: Titu sau localitatile invecinate;
- constituirea garantiei gestionare in bunuri imobile;
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu si bonusuri conform cu responsabilitatile, pregatirea si experienta viitorului salariat.

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste face parte din reteaua CREDITCOOP, are o indelungata traditie in judetul Dambovita in asigurarea pentru clienti, persoane fizice si juridice, de servicii bancare de care au nevoie.