Inginer calibrare motor - TITU

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

In acest moment recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala de inginerie cu peste 300 de angajati.
Locatie: Titu

Punere la punct si calibrare motor (benzina si diesel)
Verificare si validare documentatie tehnica (Simulink)
Interfata cu echipa tehnica
Participarea la teste pe bancul de probe
Lucrul cu programe specifice pe partea de simulare si diagnoza

CERINTE

Absolventi studii superioare tehnice
Bune cunostinte pe partea de motor cu ardere interna, transmisie
Cunostinte de baza pe partea de autovehicule
Bune cunostinte de limba engleza (obligatoriu)
Persoana comunicativa, dinamica, orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Formare tehnica pe proiect
Mediu de lucru international
Pachet salarial ce include bonusuri, prime, asigurare medicala privata

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.