Asistent vanzari in magazinele NIKE - TIRGU MURES

Elmec Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Identifica ocaziile de a vinde produse complementare in timpul petrecut de acestia in magazin;
- Analizeaza rezultatele de vanzari impreuna cu echipa;
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului;
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
- Persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil;
- Bune cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
- Studiile superioare contituie un avantaj.

Program: 8 ore / zi cu 2 zile libere pe saptamana.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate.

S.C. Elmec Rom?nia S.R.L. este Distribuitorul Oficial ?n Rom?nia al celebrelor branduri sport ?i fashion NIKE, Converse, Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie ?i Replay. De asemenea, distribuie echipamente de fitness Technogym, pe care le pute?i g?si ?n Wellness Club din Plaza Rom?nia.

Elmec se afl? ?n Rom?nia din 1999 ?i este membr? a grupului Elmec Sport, una din companiile comerciale de top din Grecia.

Dezvolt?ndu-se constant, echipa noastr? se afla ?n c?utare de profesioni?ti. Si tu po?i fi unul dintre ei!

Increderea, profesionalismul, inova?ia ?i pasiunea pentru excelen?? se num?r? printre cele mai importante valori ale companiei noastre.

Al?tur?-te nou? ?n aceast? aventur? ?i trimite-ne aplica?ia ta la:

S.C. Elmec Rom?nia S.R.L. – Departamentul Resurse Umane
?oseaua Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucure?ti.
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87
Website: www.elmec.gr

Exist? un loc pentru tine ?n echipa noastr?!