Vopsitori si motostivuitoristi

ALLCOLORS SERV S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam vopsitori in camp electrostatic si motostivuitoristi.

CERINTE

Atestat motostivuitoristi.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv;
Tichete de masa;
Al 13-lea salariu;
Decontare transport;
Prime de sarbatori.

• Cu o experienţă de peste 17 ani în domeniul tratării, acoperirii prin vopsire în câmp electrostatic şi decorării suprafeţelor metalice, SC ALLCOLORS SERV SRL a reuşit să se impună pe piaţa de specialitate pe plan intern şi internaţional ca fiind unul dintre cei mai importanţi prestatori din domeniu, dovadă numărul mare de clienţi (peste 1.000), dar şi obiectivele pentru care societatea noastră a efectuat vopsirea.
• Societatea dispune de linii tehnologice ultramoderne de pretratare şi vopsire în câmp electrostatic, personalizarea, decorarea suprafeţelor, care asigură servicii de calitate foarte ridicată în conformitate cu standardele internaţionale din domeniu, dar şi în conformitate cu standardele de protejare a mediului înconjurator (tehnologii non-poluante). Pentru obţinerea acestei calităţi ridicate, este necesară parcurgerea unui proces tehnologic bine definit şi supravegheat în permanenţă.