VERIFICATOR BANI

SC G4S Cash Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:
- efectuarea de operatiuni de identificarea, numarare, sortare, verificare de bani;
- banderolarea, semnarea si stampilarea banderolelor pachetelelor de bancnote;
- incarcarea si descarcarea cu valori a casetelor;
- respectarea procedurilor de securitate specifice.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SC G4S CASH SOLUTIONS, membra a grupului G4S ROMANIA, este o companie multinationala ce ocupa pozitia de leader pe piata serviciilor de securitate, specializata in furnizarea unei game complete de servicii de profil, avand o experienta de peste 12 ani in acest domeniu, cu o activitate in peste 160 de localitati din intreaga tara.
In Romania, G4S Cash Solutions este prezenta din 2002, fiind specializata in furnizarea serviciilor de transport valori, administrare a numerarului, alimentare si intretinere de nivel I ATM-uri (bancomate).
Totalizeaza astazi aproape 2500 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 8 Centre de Procesare si alte 100 de puncte de operatiuni la nivel judetean

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Cerinte:
- minim studii medii;
- experienta in casierie reprezinta un avantaj;
- cunostinte de operare PC – reprezinta un avantaj;
- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, rezistenta la stres;
- persoana dinamica, responsabila;
- disponibilitatea pentru program de noapte

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- conditii legale de munca, salariu brut 940 ron la care se adauga spor de noapte, plata orelor suplimentare, spor de randament;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie prestatoare de servicii pentru sistemul bancar