Vanzatoare - Timisoara Mall

Job expirat

Companie
SC Guara SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
03-08-2012 : 02-09-2012
0
Numar de aplicatii
99

Responsabilitati

- vanzarea si promovarea marfii in magazin;
- activitati de curatenie in incinta magazinului;
- scanarea si tastarea produselor pe casa;
- actualizarea bazei de date cu clientii fideli ai magazinului;
- respectarea regulamentului intern si a modului de abordare client promovat in magazinele Guara;

Cerinte

- experienta in vanzari;
- cunostinte operare PC;
- capacitate de invatare;
- maturitate;

Beneficii Oferite

pachet salarial atractiv;
- bonusuri din vanzari;
- tichete de masa;
- reducere la achizitionarea produselor firmei.

Descrierea firmei

Guara este o companie aflata in plina ascensiune, care produce confectii imbracaminte pentru dame, in regim de unicate si serie mica. Societatea este o firma cu capital romanesc privat, care isi distribuie marfa prin intermediul propriei retele de magazine, amplasate in principalele centre comerciale din tara.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Vanzator