telesales (call center) in domeniul energiei electrice

Telco International CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam telesales (call center) in domeniul energiei electrice..Se cauta tineri cu/fara experienta cu dorinta de munca si bune abilitati de comunicare.

Mediu de lucru placut, training profesional specializat;
Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă .

Descrierea jobului:
-efectuarea apelurilor catre clienti
-promoveaza maginea si produsele societatii
- acorda consultanta clientilor in legatura cu produsele care vor fi vandute
-asigura marirea progresiva a vanzarilor

CERINTE

Candidatul ideal:

- abilitati de comunicare si putere de convingere ( Limba italiana)
- orientare catre client
- seriozitate
- atitudine pozitiva
- entuziasm

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant +comisioane, dar si posibilitate de avansare.

Suntem o companie de Marketing si Comunicare a carei echipa si-a consolidat experienta in domeniul vanzarilor in multi ani.

Telco este partenerul ideal pentru dezvoltarea initiativelor de marketing finalizate cu atragarea de noi clienti si dezvoltarea de noi segmente operative in interiorul propriei companii.

Oferim platforme OutSorcing complete pentru dezvoltarea tehnologica si formativa, pentru campanii telemarketing si teleselling atat InBound cat si OutBound, CustomerService si pentru organizarea agendelor Agentilor de Vanzari, Promoteri, Consultanti, Agenti de Asigurari si Brokeri.