TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

SC TOTAL PROTECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
*Incarcarea/descarcarea materialelor necesare lucrarilor zilnice;
*Deplasarea la clientii care solicita service la sistemele de securitate;
*Asigurarea asistentei telefonice a clientilor in caz de probleme la sisteme;
*Mentinerea legaturii cu dispeceratul;
*Instalarea, verificarea, intretinerea echipamentelor;
*Completarea fisei de service si a fisei de activitate.
Constituie avantaj posesia permisului de conducere si a atestatului de tehnician sisteme de securitate.

CERINTE

Experienta in domeniul sistemelor de securitate (sisteme -control acces, antiefractie, antiincendiu, supraveghere video);
Stie sa instruiasca clientul cu privire la utilizarea corecta a sistemului pe care l-a instalat;

BENEFICII OFERITE

-Echipa tanara
-Training
-Posibilitati de avansare
-Pachet salarial atractiv

SC TOTAL PROTECT SRL dispune de o dotare materială corespunzătoare, de tehnică avansată şi de o echipă unită, tânără şi dinamică, cu experienţă în domeniu, care doresc să facă din competenţă, seriozitate şi profesionalism o carte de vizită.