Tehnician Service Benzinarii

ACMA Business Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Indeplinirea sarcinilor cu caracter tehnic de montaj si intretinere distribuitoare de carburanti;
• Asigura mentenanta echipamentelor in statiile distributie carburanti;

CERINTE

• Studii medii/profesionale, domeniul electric/electronic/mecanic;
• Experienta in domeniu constituie un avantaj
• Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu(scris, citit conversatii);
• Cunostiinte tehnice PC hardware/software
• Cunoasterea sistemului de operare Windows;
• Carnet de conducere categoria B;
• Capacitate de organizare si planificare a activitatilor impuse;
• Disponibilitate pentru deplasare si program prelungit;
• Personalitate dinamica, comunicativa, organizata;
• Sa fie capabil sa asimileze cunostiinte noi;
• Loialitate si confidentialitate;

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv;
• Plata orelor suplimentare;
• Masina de serviciu;
• Telefon de serviciu;
• Cursuri de perfectionare in tara si strainatate;

ACMA BUSINESS SRL a fost infiintata in 1997, executand de-a lungul anilor lucrari de montaj tehnologic statii noi, modernizari si service pentru un portofoliu important de clienti: Rompetrol Downstream, Rompetrol Parteneri, Nobel Oil, Kuweit Petroleum (Q8), AS24,Smart Diesel, Carrefour, Lukoil, Agip, Petrom, etc...

Candidatii pot trimite CV cu fotografie si scrisoare de intentie la adresa comercial@acma.ro
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu a a carui data va fi stabilita de comun acord.
Firma îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de catre candidat.