TEHNICIAN PENTRU SISTEME DE DETECTIE, SUPRAVEGHERE VIDEO, CONTROL ACCES” - COD COR: 352130

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregătirea lucrărilor de instalare a sistemelor de securitate
Montarea tubulaturii pentru sistemele tehnice de securitate
Realizarea cablajului necesar sistemelor tehnice de securitate
Instalarea sistemelor tehnice de detecţie, efracţie şi control al accesului
Instalarea sistemelor de detectare, semnalizare şi alarmare la incendiu
Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit închis (TVCI)
Instalarea sistemelor tehnice de monitorizare
Punerea în funcţiune a echipamentelor şi sistemelor tehnice de detecţie, efracţie şi control acces
Punerea în funcţiune a sistemelor de detectare, semnalizare şi alarmare la incendiu
Punerea în funcţiune a echipamentelor şi sistemelor tehnice de televiziune cu circuit închis TVCI
Punerea în funcţiune a echipamentelor şi sistemelor tehnice de monitorizare
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de detecţie, antiefracţie şi control acces
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de detectare, semnalizare şi alarmare la incendiu
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de televiziune cu circuit închis (TVCI)
Asigurarea mentenanţei şi service-ului pentru sistemele de monitorizare

CERINTE

Absolvent studii medii cu profil tehnic: Inginerie electrica, Electronica si telecomunicatii sau Tehnologia Informatiei, Automatica si Calculatoare, Instalatii electrice.
Experienta ca inginer/tehnician instalare si punere in functiune sisteme de securitate: supraveghere video (CCTV), interfonie, sisteme de alarma, control acces si pontaj.
Cunostinte solide de IT&C (retelistica, transfer date, cablare structurata), cunostinte avansate PC, Windows si Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
Experienta in domeniul securitatii.
Permis conducere cat.B de minim 1 an fara evenimente.
Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte motivant, in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate.
Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv, team building.
Se ofera masina de serviciu si telefon mobil.