TEHNICIAN- ELECTRICIAN

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajeaza pentru unul dintre partenerii sai, companie multinationala din Lugoj, o persoana pentru postul de Tehnician- electrician.

Descrierea postului:

- Testarea noilor senzori si alegerea celor potriviti
- Instalarea panourilor electrice pentru sistemele PY
- Tine evidenta stocului minim de elemente electrice
- Asigura ajutor in timpul transferurilor sau a noilor masini construite
- Asigura mentenanta masinilor dpdv mecanic cand este nevoie
- Reactioneaza cand apar anomalii pe linii
- Elimina defectele si anomaliile
- Asigura standardul visal in atelierul LCA, respecta si mentine 5S.

CERINTE

Cerinte:

- Studii medii/ postliceala
- Experienta in domeniu minim 2 ani
- Cunostiinte de electrica
- Cunostinte de pneumatica- constituie avantaj
- Cunostinte de Limba Engleza- nivel incepator/ mediu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

- Salariu fix
- Tichete de masa
- Transport asigurat
- Prime de sarbatori
- Asigurari medicale.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de e- mail office@clarismart. ro.