Tehnician CNC & Laborant Cereale

HR Friend

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne căutăm colegi:

TEHNICIAN CNC

Ai cunoștințe de DESEN TEHNIC și REGLAJE CNC? Ești omul pe care il cautam!

Oferim:

- Program de lucru in ture, cu 2 zile libere pe săptămână;

- Plata dublă a orelor suplimentare;

- Formare profesională în Italia (primele 6 luni) pentru care asiguram transportul, cazarea și diurna de aproximativ 500€.

Pachet salarial atractiv: 2500 lei + bonuri de masa (aproimativ 20 lei/lună) + spor de noapte + bonus de performanță

LABORANT/Ă CEREALE

Te vei ocupa de:

cântărirea mărfii și întocmirea notei de cântar la intrările/ieșirile din depozit pentru livrare;
prelevarea probelor la intrarea mărfii în depozit;
stabilirea analizelor fizice a mărfii – umiditatea, hectolitrul și corpurile străine;
întocmirea certificatului de gradare și a buletinului și documentelor de analize a mărfii;
urmărirea procesului de transfer al cerealelor în spațiile de depozitare.

Poți să vii alături de noi dacă ai:

experiență în tararea și analiza cerealelor (min. 3 ani experiență);
studii medii;
calificarea de gradator - constituie avantaj;
cunoștințe de utilizare a programului Excel;
carnet de conducere (Cat. B).

Oferim:

salariu ATRACTIV;
transportul asigurat din localitatea de domiciliu la Orțișoara.

CERINTE

Tehnician CNC:
- cunostinte desen tehnic;
- cunostinte reglaje CNC.

Laborant Cereale:
-experiență în tararea și analiza cerealelor (min. 3 ani experiență);
-studii medii;
-calificarea de gradator - constituie avantaj;
-cunoștințe de utilizare a programului Excel;
-carnet de conducere (Cat. B).