Tehnician

TOTAL PROTECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

*Incarcarea/descarcarea materialelor necesare lucrarilor zilnice;
*Deplasarea la clientii care solicita service la sistemele de securitate;
*Asigurarea asistentei telefonice a clientilor in caz de probleme la sisteme;
*Mentinerea legaturii cu dispeceratul;
*Instalarea, verificarea, intretinerea echipamentelor;
*Completarea fisei de service si a fisei de activitate.
Constituie avantaj posesia permisului de conducere si a atestatului de tehnician sisteme de securitate.

CERINTE

Experienta in domeniul sistemelor de securitate (sisteme -control acces, antiefractie, antiincendiu, supraveghere video);
Stie sa instruiasca clientul cu privire la utilizarea corecta a sistemului pe care l-a instalat;

BENEFICII OFERITE

Instruirea in cadrul firmei -alaturi de o echipa tanara
Salariul motivant +bonusuri

S.C. TOTAL PROTECT S.R.L., este o companie privată de pază, având în domeniul de activitate: protecţia bunurilor, securitatea privată şi investigaţiile, servicii de prevenire şi stingere a incendiilor.