TeamLeader Depozit - automotive

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea echipei pentru livrarile catre liniile de productie cu 0 minute oprire linie din lipsa de material;
- Coordonarea echipei pentru transferul produselor finite pe locatii si mentinerea acuratetii;
- Verificarea permanenta a activitatii echipei astfel incat toate transferurile de materie prima si produse finite sa se realizeze complet si in timpul stabilit;
- Coordonarea echipei in evitarea stationarilor de camion (descarcare si incarcare);
- Verificarea periodica a materialelor aflate in transfer din aria de receptie la raft;
- Coordonarea echipei pentru buna desfasurare a livrarilor catre clienti;
- Participarea activa la inventarierea materialelor si rezolvarea discrepantelor cu Warehouse Leader;
- Coordonarea echipei pentru buna desfasurare a activitatilor din cadrul depozitului conform normelor de protectie a muncii;
- Curatenia la locul de munca;
- Participarea la activitati generale in cadrul depozitului;
- Urmarirea utilizarii utilajelor din depozit conform instruirii primite.

CERINTE

- Experienta de lucru pe un post similar;
- Studii medii finalizate;
- Limba engleza, nivel mediu;
- Capacitate de coordonare a unei echipe.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri
Bonuri de masa
Transport asigurat
Servicii medicale