Team manager

SC BBQ RIMS @ GRILL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brand local de prestigiu in domeniul alimentatiei publice angajeaza Team manager pentru locatia din Shopping City Timisoara, avand urmatoarele responsabilitati principale:
-formarea si coordonarea echipei, alcatuita din doua schimburi cu personal de productie si vanzare (bucatarie si linie de deservire)
-gestiunea materiilor prime si a materialelor, utilizand un program performant de gestiune integrata a informatiilor
-gestionarea punctului de lucru din punct de vedere al asigurarii cerintelor legale
-administrarea contractelor de prestari servicii (utilitati, servicii tehnice, aprovizionare)
-aprovizionarea cu materii prime si materiale neincluse in contractele de aprovizionare

CERINTE

Vrem ca viitorul nostru coleg/colega sa fie o persoana dinamica, determinata, rezistenta la stresul specific muncii cu oamenii, sa stie sa comunice perfect cu personalul din subordine, sa fie o persoana consecventa, atenta la detalii, cu standarde morale inalte, sa fie foarte buna organizatoare, perseverenta, proactiva, flexibila comportamental, sa cunoasca si sa aplice principiile manageriale.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-pregatire permanenta, atat la inceputul activitatii, cat si pe parcursul acesteia
-salar motivant, format din parte fixa si bonusuri de performanta
-mediu de lucru placut si profesionist
-loc de munca cu dotari moderne, la cel mai inalt standard de calitate

DESCRIEREA FIRMEI

Brand local timisorean in domeniul alimentatiei publice.