SOFTWARE DEVELOPER

Vis S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea si beneficiile locului de munca:

- oferim un mediu de lucru satisfacator, in care initiativa si dezvoltare personala sunt incurajante, cu oferirea locului de munca, precum si invatarea completa ce va ramane pe parcursul vietii;

- perioada de educarea si invatarea a tuturor cerintelor pentrul job-ul indicat, va avea loc in orasul Venezia - ITALIA pentru o perioada de 15/20 de zile in costul firmei;

- cu un salariu motivant in functie de cerinte si indeplinirea lor.

Detalii de la companie:

- compania VIS este cea mai importanta companie di Italia pentru Software-ul Maritim si santierul naval.

Vom deschide un nou birou in Timisoara si avem nevoie de persoane motivate precum cerintele de mai sus..

CERINTE

Abilitati tehnice:

- cunostinta bazelor de date, programarea web-lui si protocoale de comunicare;

- SQL Server -basa de date Microsoft;

- programare in c#-ASP.net- Visual Studio;

- tehnologii web - HTML - XML servicii web;

- aplicatii mobile.

Descrierea candidatului:

- abilitati analitice excelente si o abordare structurata pentru rezolvarea problemelor;

- atentie la detalii si calitati;

- mare pasiune si experienta pentru crearea produselor inovatoare si utilizare experientelor orientative.
- cunostinta limbi engleza si italiana ( -avantajosi sunt cei care cunosc limba italiana).