Soferi tir cu sau fara experienta

Hartl Crew Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se executa transporturi de marfuri generale in Comunitatea Europeana pe rute bine stabilite cu o flota formata din camioane EURO 6 , DAF si MAN , capacitate de 40 T cu prelata.
Comunicarea este asigurata prin intermediul echipei de dispeceri romani .
Dotari tehnice / utilitati : GPS, tableta, telefon mobil, minifrigider .

CERINTE

 Permis de conducere categoriile C+E;
 Card digital pentru tahograf;
 Atestat profesional pentru transport marfuri generale;
 Disponibilitate de muncă în deplasare - Comunitatea Europeana : minim 6 săptămâni , cu maxim 2 săptămâni pauza ;
 Constituie avantaj cunoasterea la nivel conversational a unei limbi de circulatie internationala ( engleza, germana )

BENEFICII OFERITE

 Formare si suport pentru colegii soferi fara experienta ;
 Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-un timp relativ scurt;
 Venit format din salariu fix si diurna zilnică . Diurna este crescatoare in functie de experienta , conform grilelor interne de salarizare;
 Bonusuri suplimentare in functie de performanta;
 Transport gratuit din Timișoara la punctul principal de plecare din Austria si retur;
 Suport și asistență tehnică 24/7;
 Stabilitate , in cadrul unei companii cu peste 50 de ani de traditie;
 Echipamente personalizate.

Suntem o companie internatională de transport – suficient de mare pentru a oferi servicii de logistică şi transport pe tot teritoriul UE, suficient de mică pentru a fi flexibilă în găsirea soluţiilor rapide pentru clienții noștri. Folosind un sistem logistic modern, o echipă tânără şi dinamică se ocupă de satisfacția clienților nostri. Flota noastră de camioane este alcatuită din camioane EEV MAN si DAF.