Sofer 3.5T categria B

Tudor Transport Company SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Respecta legislatia rutiera in vigoare
• Raspunde de integritatea marfurilor transportate
• Respecta indicatiile Coordonatorului de transport si pastreaza legatura cu acesta, transmitand informatii despre desfasurarea cursei
• Utilizeaza optim resursele si se incadreaza in normele stabilite de companie in ceea ce priveste: consumul de carburant, taxe de drum, etc.
• Pastreaza in ordine toate documentele activitatii si le preda la timp si corect

CERINTE

• Permis conducere categoria B
• Studii medii
• Disponibilitate pentru lucru in strainatate
• Cunostinte minime de mecanica auto
• Abilitati de comunicare si organizare a activitatilor
• Cunostiinte operare GPS
• Fara cazier penal
• Limba engleza sau germana (nivel conversational)
• Constituie avantaj experienta in transporturi internationale
• Domiciliu in Timisoara

BENEFICII OFERITE

• Salarizare fixa + diurna pe zi + bonusuri pentru performanta
• Mediu de lucru placut, colectiv tanar
• Masina noua (maxim 1 an vechime) cu cuseta de dormit si incalzire in stationare

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de transport marfa.