Sef Schimb - Productie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil pentru zona de producție alocata și supravegherea tuturor operatorilor de producție în zona aferenta.
- Responsabil pentru volumul producției și al calității produselor fabricate pe liniile de productie din subordine. Work Group Leader este specialistul tehnic responsabil pentru producție în cursul constructiei de prototipuri
- Responsabil pentru planificarea, menținerea, revizuirea și îmbunătățirea disponibilității echipamentelor și a volumului de producție pentru a îndeplini și depăși așteptările clienților din punct de vedere calitativ si cantitativ.
- Menținerea și actualizarea tuturor datelor de fabricație, înregistrările KPI-urilor pe panourile informative la fiecare oră / zi / săptămână în conformitate cu politica și procedurile companiei, genereaza rapoarte de calitate si productie care conduc la imbunatatirea NRFT, Scrap, calitate și eficiență și scad costurile de productie.
- Menținerea și îmbunătățirea standardelor de curatenie, în conformitate cu cerintele companiei (5S) și a asigura conformitatea cu toate politicile companiei.
- Respecta si aplica procedurile disciplinare, în conformitate cu politicile companiei și cerințele legale.
- Gestioneaza prezenta zilnica si mentinerea disciplinei pe intreaga zona de responsabilitate.
- Incurajeaza și promoveaza o cultură de îmbunătățire continuă
- Participa la activitatea de producție directă după cum este necesar pentru a acoperi personalul lipsa si a realiza volumele asteptate de productie.

CERINTE

- Minim doi ani in productie
- Experienta in automotive constituie un avantaj
- Experienta in conducerea si coordonarea personalului din subordine(criteriu eliminatoriu)
- Englez nivel avansat/Germana avantaj
- Foarte bune cunostinte de conducere a oamenilor
- Cunostinte teoretice si practice a proceselor tehnologice
- Cunostiinte operare PC (Microsoft office)
- Capacitate de lucru in echipa – comunicare si mediere conflicte
- Abilitati antreprenoriale

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri
Bonuri de masa
Transport asigurat
Servicii medicale