Sef schimb linie productie

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, companie multinationala, o persoana pentru postul de Sef de schimb sectie productie in injectia de cauciuc.

Descrierea postului:

- organizeaza procesul de injectie cauciuc respectand parametrii cantitativi si calitativi in functie de cerintele tehnice ale clientilor;
- seteaza si verifica parametrii de functionare a echipamentelor;
- analizeaza cauzele perturbatiilor specifice procesului, eliminand defectiuniile ;
- participa la dezvoltarea proiectelor noi ;
- coordoneaza personalul din subordine si asigura comunicarea cu toate departamentele

CERINTE

- absolvent/a studii tehnice (minim scoala profesionala cu profil tehnic/industrial)
- experienta anterioara pe o pozitie similara de minim 3 ani (sef schimb, sef linie de productie, sef sector)
- cunostinte si experienta anterioara in utilizarea de echipamente industriale
- cunostinte de operare calculator ( Pachetul MS Office : Word, Excel ) ;
- indemanare si capacitate ridicata de asimilare de noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- bonus de performanta lunar
- prime de sarbatori
- transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal