Sef Echipa - Montaj Instalatii Electrice Industriale Timisoara

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea si gestionarea resurselor umane si materiale pe termen scurt (1 zi ) si mediu ( 1 saptamana ) in scopul de a obtine:
• Cost minim cu manopera si materialele;
• Calitate corespunzatoare cu cerintele proiectului si cu normativele;
• Desfasurarea lucrarii in conditii de securitate a muncii.

CERINTE

• studii medii/superioare in domeniul electrotehnic;
• detinator autorizatie electrician pentru gr. II ( minimum );
• experienta relevanta in executia de instalatii electrice pentru cladiri civile si industriale;
• experienta in citirea si utilizarea schemelor electrice;
• abilitati de comunicare si organizare si optimizare;
• permis conducere auto (B)

BENEFICII OFERITE

Salariu Competitiv

DESCRIEREA FIRMEI

RECRUTARE / TRAINING / CONSULTANTA HR

Delta HR Consult activeaza in domeniul resurselor umane din anul 2000, fiind deja una din firmele cu traditie pe piata din vestul Romaniei.
Activitatile de inceput au constat in recrutare si selectie personal, dublate de sprijinirea clientilor in orientarea si integrarea noilor angajati prin programe de training corespunzatoare. Ulterior, activitatea a fost dezvoltata in directia oferirii de solutii complete in zona resurselor umane, prin programe de consultanta, audit de resurse umane si diagnoza organizationala. Sprijinul oferit in sensul eficientizarii functiei de resurse umane este dublat de activitati complexe de training si team building.