Sef de echipa Arad

SC PostMaster SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea serviciilor postale cu urmarirea atingerii obiectivelor specifice ale fiecarei activitati;

- Coordoneaza, supervizeaza si controleaza activitatea distribuitorilor fiind in permanent contact cu acestia, in vederea alimentarii lor in teren;

- Centralizeaza rapoartele de distributie;

- Participa la procesul de recrutare si instruire a noilor prestatori;

- Planifica la nivel de detaliu prestarea distributiei din zona alocata de catre superiorul direct;

- Planifica utilizarea resurselor din subordine.

CERINTE

Candidatul ideal

CERINTE

- Permis conducere categoria B;

- Cunostinte obligatorii de operare PC (Microsoft Windows, Office, Excel, Access);

- Abilitati bune de coordonare, comunicare si planificare;

- Rezistenta la stres si disponibilitate pentru program de lucru prelungit sunt alte puncte forte ale candidatului.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

- Salariu;

- Bonuri de masa;

- Telefon de serviciu;

- Asigurare medicala privata

Compania desfasoară activităţi de distribuţie de materiale publicitare şi curierat.