Coordonator Local Distributie

SC PostMaster SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea serviciilor postale cu urmarirea atingerii obiectivelor specifice ale fiecarei activitati,
- Coordoneaza si supervizeaza activitatea personalului din subordine,
- Centralizeaza rapoartele de distributie,
- Relationeaza cu clientii si furnizorii,
- Participa la procesul de instruire a noilor prestatori,
- Planifica la nivel de detaliu prestarea serviciilor postale din zona alocata de catre superiorul direct,
- Planifica utilizarea resurselor din subordine.

CERINTE

CERINTE
- Studii medii,
- Cunostinte obligatorii de operare PC (Microsoft Windows, Office, Excel),
- Experienta minim 1 an in domeniu,
- Abilitati bune de coordonare, comunicare si planificare,
- Reprezinta un avantaj experienta in coordonarea unei echipe.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- Salariu atractiv,
- Bonuri de masa,
- Asigurare medicala privata,
- Telefon de serviciu.privata.

Compania desfasoară activităţi de distribuţie de materiale publicitare şi curierat.