Sef Compartiment Intretinere

KROMBERG & SCHUBERT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea si organizarea activitatii personalului din compartimentul intretinere
- Planificarea si supravegherea intretinerii utilajelor (masini de debitat, panouri de cabluri, echipamente sudura etc.)
- Planificarea si supravegherea intretinerii administrative a cladirii
- Urmarirea si controlul costurilor de intretinere
- Supravegherea, controlul si cooperarea la realizarea contractelor de service
- Urmarirea continua a calitatii lucrarilor efectuate de personalul din subordine
- Indepartarea greselilor aparute prin masuri imediate
- Realizarea planurilor de scolarizare, instruirea personalului din subordine
- Urmarirea permanenta a disciplinei in munca
- Raspunde de respectarea normelor de protectie a muncii si a sanatatii

CERINTE

- Studii superioare tehnice, preferabil in domeniul electric, mecanic
- Cunostinte tehnice in domeniul electric, mecanic
- Cunostinte privind activitatile de intretinere administrativa
- Cunostinte privind furnizorii de servicii de intretinere
- Cunostinte privind utilizarea echipamentelor de debitare fire si sudura cu ultrasunete reprezinta un avantaj
- Cunostinte de management al productiei
- Experienta in coordonarea unei echipe multifunctionale
- Experienta in domeniul automotive reprezinta un avantaj
- Abilitati de conducere si comunicare
- Abilitati de organizare si planificare
- Abilitati de rezolvare de probleme
- Simt practic
- Cunostinte PC (MS Office)
- Cunostinte de limba engleza / germana

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Compania noastra face parte dintr-un concern international prezent in 15 tari. Cu o traditie de peste 100 de ani, suntem unul dintre cei mai importanti furnizori de cablaje electrice pentru industria automotive. Printre clientii nostri se numara unii dintre cei mai renumiti producatori de automobile.