Secretariat/Contabilitate primara

Ondrill SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e- mail, operare documente intrari- iesiri;
- mentinerea legaturii cu departamentul de contabilitate;
- evidenta contabila primara (inregistrare documente primare - facturi furnizori/ clienti, extrase banca, registru de casa);
- urmarire solduri furnizori / clienti;
- emitere facturi;
- intocmire adeverinte, concedii medicale etc. ;
- arhivare documente;
- elaborare si redactare rapoarte, analize specifice, documente si situatii solicitate de managementul companiei;
- actualizarea bazei de date documente;
- asigurarea suportului administrativ.

CERINTE

Cerinte
- eliminatoriu: cunostinte program contabilitate Ciel;
- minim studii medii de specialitate;
- cunostinte MS OFFICE (Word, Excel, navigare Internet);
- persoana receptiva, atitudine pozitiva, atentie la detalii; onesta.

BENEFICII OFERITE

Oferim pentru inceput, salariu minim in primele doua luni dupa angajare.

Ondrill SRL este o societate ce executa in special foraje de apa de mare adancime, foraje geotehnice, studii geotehnice, penetrari statice si dinamice, subtraversari.