SECRETARA LIMBA ITALIANA

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste documente specifice activitatii;
- Asigura corespondenta cu furnizori, clienti;
- Intocmeste oferte simple si situatii de lucrari;
- Verifica anumite proiecte din punct de vederea al realizariilor corecte si complete;
- Pastreaza si actualizeaza bazele de date;
- Primeste vizitatorii;
- Asigura protocolul;
- Participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei;
- Preia si transmite informatii.

CERINTE

-Limba italiana la nivel avansat;
-Cunoastinte de utilizare PC (Word, Excel, internet);
-Persoana de inceredere, capabila sa gestioneze bine situatiile;
-Permis de conducere categoria B
-Autoturism propriu pentru mici deplasari -cu decontare combustibil si intretinere- prezinta avantaj;
-Existenta abilitatilor tehnice prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.