Sales and Supply Chain Manager

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea si implementarea strategiei de vanzari;
- Coordonarea echipei de vanzari;
- Stabilirea si urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari si incasari, precum si promovarea produselor din portofoliu;
- Negocieri cu clienti;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii;
- Analizarea stocurilor de materii prime si previzionarea necesarului de achizitii;
- Propunerea comenzilor, lansarea si urmarirea lor pana la livrare;
- Negocierea contractelor de achizitii si evaluarea furnizorilor noi;
- Coordonarea sistemului de comenzi, centralizarea achizitiilor, selectarea ofertelor, evaluarea diverselor canale de aprovizionare in functie de calitate, servicii si costuri.

CERINTE

- Experienta anterioara in coordonare si in domeniul achizitiilor sau vanzarilor;
- Engleza la nivel conversational;
- Studii superioare;
- Viziune si imagine de ansamblu;
- Persoana responsabila si proactiva;
- Disponibilitate de invatare si dezvoltare continua.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie autentica si cu traditie;
- Masina de serviciu, telefon.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.