Restart Energy One angajeaza Economist

restart energy one

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana serioasa, meticuloasa, atenta la detalii, responsabila, capabila sa activeze in acest domeniu
Se cere:
- Experienta minima in domeniul financiar-contabil, min. 3 ani,
- Studii superioare de profil (contabilitate)
- Cunostinte temeinice in domeniul financiar-contabil
- Cunoasterea programului SAGA constituie avantaj

CERINTE

- Raspunde de consemnarea si inregistrarea la timp a documentelor justificative in contabilitate
- Raspunde de intocmirea corecta si depunerea in temen a tuturor declaratiilor aferente conform legislatiei in vigoare
- Efectueaza diferite situatii contabile.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv in functie de performante
- Loc de munca stabil
Cei interesati pot depune un CV insotit de o scrisoare de intentie pe e-mail la secretariat@restartenergy.ro, sau telef: 0749014097
Doar cei selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de energie si gaz