Responsabil Mase Plastice

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie activa in domeniul automotive cautam un responsabil mase plastice, o persoana care va oferi suport productiei, cu abilitati de rezolvare a problemelor si expertiza in domeniul injectiei maselor plastice.

CERINTE

- Studii: tehnice: Minim :studii medii + experienta de la 3 la 5 ani in domeniul procesului de injectie, ideal-studii superioare;
- Cunostinte si experienta anterioara in domeniul maselor plastice;
- Cunostinte Word, Excel;
- Limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Se vor discuta in cadrul interviului.

Contact: gabriela.fagadariu@eurotriade.com.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com

Va recomandam sa trimiteti CV-ul dvs. pe adresa: contact@eurotriade.com pentru o mai buna rezolutie a acestuia.

[!] Program de recomandari. Cunosti pe cineva potrivit pentru unul dintre posturile noastre? Trimite datele de contact sau CV-ul acestuia si noi te premiem. http://blog.romania.eurotriade.com/?p=71