Responsabil Cont

Profit Point

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unei persoane tenace si dornice de a avea parte de dezvoltare profesionala si personala. Candidatul ideal trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel mediu(scris+vorbit), si sa detina cunostinte PC.
Va ghidam catre o cariera care va permite sa va controlati programul de lucru si care va ofera o corelatie directa intre efort si rezultat, o cariera cu potential nelimitat pe planul realizarilor profesionale si financiare.

CERINTE

Descrierea jobului

• Activitate in cadrul unei organizatii de inalt profesionalism;
• Training de specialitate;
• Mediu de lucru modern si in continua evolutie;
• Dezvoltare continua in plan profesional;
• Participare la conferinte si seminarii de specialitate;
• Posibilitatea unui venit peste media nationala;
• Program de lucru full time/ part time.
Compania asigura prin partenerii locali din Bucuresti, Timisoara,Cluj-Napoca, Constanta si Iasi pregatire preliminara.
Pentru candidatii fara experienta, compania ofera doua posibilitati, la alegere, pentru a accesa aceasta pozitie, si anume:parcurgerea trainingului la sediul unui partener local sau studiu individual.
Pentru cei care sustin ca au experienta in activitatea noastra, cerem candidatilor o testare , sub anumite conditii.
Oferim suport pentru fiecare etapa in care va veti afla.

Descrierea companiei

Compania noastra in parteneriat cu companii mari de investitii va ofera posibilitatea de a va dezvolta o cariera in domeniul financiar.
Prin aceasta oportunitate aveti posibilitatea de a administra capitalul companiei.Se acorda fiecaruia sansa de a-si descoperi adevaratul potential si de a-si folosi la maximum aptitudinile si capacitatile personale.

Profit Point este cel mai puternic brand de educație și dezvoltare personală, din România.

Împreună cu sediile aflate sub umbrela brandului, Profit Point este activ în promovarea și dezvoltarea educației pe întreg teritoriul Europei

Câteva caracteristici principale
Consultanță pentru afaceri
Tehnologie avansată
Formatori acreditați
Traineri specializați
Autorizat ANC
Parteneriate internaționale
Experiență consacrată
Oportunități nelimitate de carieră