Reprezentant vanzari articole sportive – Timisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma BRAINS CONSULTING recruteaza pentru Clientul sau – important importator si distribuitor de articole sportive de marca: - reprezentant vanzari Timnisoara

Responsabilitati:
- sa prospecteze si sa viziteze retailerii de articole sportive din tara
- sa vanda articolele apartinand brandurilor aflate in portofoliul companiei
- sa tina legatura cu clientii (retailerii)
- sa semneze contractele de colaborare
- sa urmareasca incasarea facturilor
- sa participe la evenimentele sportive de interes
- sa alcatuiasca o baza de date specifica
- sa participe la intalnirile internatonale cu furnizorii

CERINTE

Candidatul ideal :
- sa fie responsabil si disciplinat
- sa aiba experienta in vanzai B2B - distributia articolelor sportive constituie un avantaj
- sa fie pasionat de sport
- sa fie disponibil la deplasari in tara si in strainatate
- sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu/avansat
- sa fie creativ si open mind

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu foarte atractiv + bonusuri in functie de vanzari
- Trainguri in tara si strainatate

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.