REGLOR INJECTII MASE PLASTICE

SC HR PROFESSIONAL T&D SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Atributii

• Reglarea parametrilor de functionare a instalatiilor
• Supravegherea functionarii in conditii optime a instalatiilor
• Participarea la planul de mentenanta preventiva
• Participarea la reuniunile periodice privitoare la calitatea produselor

CERINTE

Cerinte
• Studii medii/superioare in domeniul tehnic

• Experienta in procesul de injectii mase plastice
• Experienta in reglarea sau exploatarea instalatiilor industriale
• Cunostinte de automate programabile
• Disponibilitate de a lucra in trei schimburi
• Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine: engleza/franceza

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
•Pachet salarial motivant
• Asigurare de viata si in caz de accident
• Servicii medicale asigurate
• Transport asigurat

SC HR PROFESSIONAL T&D SRL ofera servicii de selectie si recrutare personal .