Recruiter/Operator call-center

MyProHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

MyProHR -agentie profesionista de recrutare si plasare de personal medical- recruteaza candidati interesati sa lucreze in domeniul resurselor umane, pe postul de Recruiter/Operator call-center

Cerinte:

- Cunostinte avansate de limba germana si/sau limba engleza
- Cunostinte operare PC
- Disponibilitate de a presta activitatea doar vorbind la telefon
- Studii superioare

CERINTE

Abilitati:
-Aptitudini de organizare/coordonare/comunicare
-Lucru in echipa
-Rezistenta la stres
-Capacitate de analiza si sinteza/capacitate de luare rapida a deciziilor

Program de lucru flexibil: part time (4 ore) sau full time (8 ore)

Cautam medici rezidenti si specialisti pentru clinici partenere in Germania si Elvetia.

Suntem specializati pentru a va gasi un job in urmatoarele domenii:
1.Medicina Interna (include subspecializarile gastroenterologie, hematologie, oncologie,cardiologie, nefrologie,pneumonologie,reumatologie, medicina geriatrica, angiologie)
2.Neurologie
3.Anestezie
4.Chirurgie generala
5.Psihiatrie