Receptioner service, Mecanic auto/ Electrician auto, Sef atelier, Identificator piese

CLARISMART CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru service auto din Timisoara, persoane pentru postul de Receptioner service, Mecanic auto/ Electrician auto, Sef atelier, Identificator piese.

Descriere post:

Receptioner service
- Deschide comanda si introduce datele masinii in program
- Identifica piesele si tranmite oferta clientului
- Emite factura baza devizului

Mecanic / Electrician auto
- Efectueaza lucrarile de reparatie si intretinere pentru autoturismele ce ii sunt repartizate
- Efectuaza operatiile de pregatire inaintea livrarii masinilor noi.
- Rezolva cerintele cuprinse in comanda de lucru.

Sef atelier
- Coordoneaza activitatea intregului atelier de reparatii auto
- Verifica reparatiile auto si dispune masuri de optimizare si imbunatatire

Identificator piese
- Verifica furnizorii, alege pretul cel mai avantajos si termenul de livrare cel mai mic
- Ofera consultanta tehnica clientului

CERINTE

Cerinte

- Studii tehnice
- Experienta nu este neaparat necesara
- Persoana responsabila si atenta la delaii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix corelat cu experienta profesionala
- transport asigurat

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul la adresa office@clarismart.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal