Programator SQL

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltare rapoarte in mediul MS Visual Studio / SQL 2012, MS Visual Studio / SQL 2008 Reporting Server

-Dezvoltare proceduri SQL in MS SQL 2008

-Colaboreaza cu colegii din echipa de implementare

CERINTE

-Pregatire universitara tehnica de profil (Informatica, Automatica/Calculatoare, Telecomunicatii, Cibernetica, Informatica Economica etc)

- Experienta in dezvoltarea de baze de date MS SQL Server

- Capabil sa inteleaga si sa urmareasca specificatii tehnice si functionale

- Dedicat si orientat catre crearea unui produs software de calitate

- Capabil sa lucreze bine in echipa

- Cunostinte de limba Engleza

Cunostinte tehnice necesare:
-Microsoft SQL Server

- Reporting Services

- Analysis Services, OLAP, BI

BENEFICII OFERITE

-Salar atractiv

-Posibilitatea de a lucra intr-o companie de succes

-Ora de incepere a lucrului flexibila, intre 08:30 si 09:30

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.