Programator PHP

SC Sarmet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam programator PHP pentru a se alatura unei echipe ce lucreaza la proiecte noi si proiecte deja existente.

CERINTE

Cunostinte solide de programare OOP
- lucrul cu baze de date MySQL
- cunostinte medii sau avansate de HTML/CSS
- experienta cu cel putin un framework PHP (Zend Framework, CodeIgniter ...)
- experienta cu cel putin un CMS (Magento, Moodle, Joomla, Wordpress, etc)
Capacitatea de a lucra in echipa.

Cunoasterea limbajului Javascript reprezinta un avantaj.
Cunoasterea lucrului cu Photoshop reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv
Plan medical
Masa de pranz asigurata de companie
Conditii excelente de munca
Bonusuri bazate pe rezultatele obtinute si performanta
Mediu de lucru dinamic si prietenos

Sarmet este o companie mixta romano-americana, avand ca activitate principala dezvoltarea aplicatiilor WEB pentru firme internationale de renume.