PROGRAMATOR APLICATII PLC

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare de aplicatiile software pe baza unor teme specifice.
-Elaboreaza documentatie pentru PLC (specificatii, descrieri, scheme, manuale de operare etc);
-Participa la testare si puneri in functiune la client;
-Elaboreaza analiza functionala;
-Intocmirea de liste de intrari/iesiri;
-Elaborarea de scheme electrice de control etc.

CERINTE

Experienta de 3-5 ani pe un post similar;
Absolvent studii superioare, profil tehnic: automatica, electronica, electrotehnica etc;
Cunostinte de specialitate in dezvoltare aplicatii pentru automatizari industriale;
Cunostinte configurare PC, sisteme de operare, retele de comunicatii industriale;
Capacitate de lucru in echipa;
Permis ctgoria B;
Disponibilitate la deplasari ocazionale in interes de serviciu;
Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial.

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Oferim servicii de evaluare a competentelor profesionale, servicii de sanatate si securitate in munca.