profesor/operator interviu lb engleza Timisoara

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING angajeaza profesor/operator interviu limba engleza pentru sediul sau din Timisoara!

- gestionarea interviurilor cu candidatii selectati pentru proiectele firmei (formularea intrebarilor specifice de interviu, interviuri telefonice/via skype/gestionare corespondenta pe email/gestionare si completare baza de date.
- intocmirea de rapoarte ref la interviurile efectuate
- cursuri online via skype pentru aprofundarea cunostintelor de engleza a candidatilor

ATENTIE: ACEST POST ESTE PART TIME (2-3 ore/zi, dupa-amiaza +/- sambata), programul va fi stabilit de comun acord cu candidatul.

CERINTE

Cerinte
• bune abilitati lingvistice in limba engleza,
• Abilitati de comunicare si spirit persuasiv,
• Persoane dinamice si optimiste,
• Persoane orientate spre rezultate si procedura.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si interactionare,

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.