PROFESIONIST PRODUSE PROASPETE (MACELAR, BRUTAR, COFETAR, BUCATAR)

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la fabricarea de produse, cunoaste si respecta gama de produse si retetele
- respecta normele de consum a materiilor prime si dozarea produselor
- se asigura ca produsele corespund din punct de vedere calitativ si cantitativ inainte de a le ambala sau de a le trimite spre ambalare

CERINTE

- Calificarea/ diploma de profesionist produse proaspete (macelar, brutar, patiser, cofetar, bucatar)- CONDITIE OBLIGATORIE
- Experienta in pregatirea painii, a diferitelor specialitati de patiserie, respectiv a produselor din carne
- 10 clase si scoala profesionala de profil sau o diploma de calificare
- Persoane serioase, muncitoare, dornice sa se califice/aprofundeze o meserie

BENEFICII OFERITE

- veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi
- veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul companiei
- renumeratie si pachet de beneficii atractive

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.